چگونه برنج عالی در پلوپز درست کنیم؟

تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توان یک قابلمه برنج عالی را بدون پلوپز درست کرد؟ می خواهیم شما را با یک روش بدون شکست برای برنج سفید دانه کوتاه، متوسط و بلند آشنا کنیم؛

همه محصولات ارائه شده در سایت به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی زیر خریداری می‌کنید، کمیسیون وابسته دریافت می‌کنیم.

مرحله 1

1 فنجان برنج سفید دانه بلند را در یک الک ریز بشویید تا آب شفاف شود (این ممکن است یک دقیقه طول بکشد). روش دیگر، می توانید برنج را در یک کاسه یا قابلمه با چندین تغییر آب سرد آبکشی کنید و بین آبکشی ها با دقت آبکشی کنید، اما ما فکر می کنیم روش الک ریز کمتر آزاردهنده است. شستن برنج قهوه ای تازه قبل از طبخ بسیار مهم است – پودر نشاسته‌ای را که در غیر این صورت باعث می‌شود دانه‌های برنج جمع و به هم بچسبد را از بین می‌برد. برنج را مخلوط کنید، ½ قاشق چایخوری نمک کوشر و ¼ فنجان آب در یک قابلمه متوسط.

مرحله 2

همه چیز را به آرامی هم بزنید. بگذارید به جوش بیاید، سپس در قابلمه را با یک درب محکم بپوشانید و حرارت را کم کنید تا کمترین شعله ممکن را بگیرید. برنج را بدون مزاحمت بپزید – یعنی درب آن را باز نکنید! – به مدت 18 دقیقه.

مرحله 3

تابه را از روی حرارت بردارید. اجازه دهید حداقل 15 دقیقه یا تا زمانی که برای استفاده آماده شود، بماند. قبل از سرو برنج پخته شده را با چنگال باز کرده و پف کنید.

اگرچه بیش از 40000 گونه مختلف در سراسر جهان رشد می‌کنند. انواع محبوب ایرانی آن شامل: طارم و برنج قهوای پاکستانی است که به ترتیب برای تهیه ریزوتو و سوشی استفاده می شود، در حالی که برنج طارم دانه بلند شامل هاشمی و گیلان می باشد. این مجموعه از دستور العمل های برنج شامل غذاهای خوشمزه ای است که با برنج ژاپونیکا و ایندیکا درست می شوند، اگرچه انواع مختلفی که برای مطالعه در مورد نحوه پخت برنج تهیه می کنید، شروع بسیار خوبی است.

برنج یک ماده فوق‌العاده همه کاره است که به همان اندازه به عنوان یک غذای ساده، غذای اصلی، صبحانه یا حتی پودینگ کار می‌کند. دستور العمل برنج پلو آلفرد پراساد و برنج نارگیل نیشا توماس هر دو کاملاً با کاری ترکیب می شوند یا دستور تهیه بیف بریانی سومایا عثمانی را برای یک وعده غذایی خود امتحان کنید.

برنج قهوای ایرانی

دستور پخت ریزوتو مارکوس وارینگ با قارچ، پانچتا و نخود فرنگی بسته بندی شده است، یا کاسه برنج سوشی جورجینا فوگل را برای یک غذای گیاهی سالم امتحان کنید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما