مراکز خرید و فروش برنج قهوه ای با قیمت مناسب

برنج قهوه ای، از جمله محصولاتی با ویژگی های منحصر به فرد است که خواص زیادی دارد. این نوع برنج در واقع “برنج سبوس دار” می باشد که به دلیل تقاضای زیادی که برای آن در بازار خرید و فروش برنج قهوه ای وجود دارد، توسط مجموعه ما به صورت عمده با قیمت های بسیار مناسبی عرضه می شود.

مراکز خرید و فروش برنج قهوه ای با قیمت مناسب

برنج کشت اول بهتر است یا کشت دوم؟

برنج کشت اول بهتر است یا کشت دوم؟ همان طور که می دانید در شمال کشور برای کشت و برداشت انواع برنج ایرانی به دو صورتِ کشت اول و دوم عمل می کنند. کشت اول برنج از اوایل فروردین شروع شده و برداشت آن در مرداد می باشد و در کشت دوم بلافاصله بعد از برداشت محصولات کشت اول، اقدام به کاشت دوباره برنج و برداشت آن در اواخر آبان می کنند. اما در اینجا این سوال مطرح است که آیا کشت برنج اول بهتر است یا کشت دوم؟

  • کشت اول برنج به دلیل اینکه خاک در آن زمان غنی از مواد معدنی قابل جذب می باشد، می تواند امتیاز بالاتری نسبت به برنج کشت دوم داشته باشد.
  • در کشت دوم به دلیل اینکه گرمای هوا بیشتر است، گیاه نیازمند آبیاری بیشتری است. پس باید خاطر نشان کرد زحمت کشت دوم بیشتر از کشت اول برنج، می باشد.
  • برنج کشت دوم به دلیل تابش مستقیم نور خورشید و سرمای پاییزی، دارای عطر بی نظیری می باشد که باعث افزایش فروش آن و هم چنین قیمت بالای آن نسبت به برنج کشت اول است.
  • در کشت برنج نوع دوم، ممکن است کشاورز از کود برای افزایش کارایی خاک استفاده کند که این موضوع می تواند یک امتیاز منفی برای برنج کشت دوم محسوب شود.

پخش برنج قهوه ای صادراتی در کشور

پخش برنج قهوه ای صادراتی در کشور به دلیل تقاضای زیاد برای انواع برنج چون برنج قهوه ای، عنبربو قرمز، هاشمی، دزفول و … در بازار داخلی و خارجی و خاصیت فراوانی که این محصولات دارند، مجموعه ما به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان برنج قهوه‌ ای صادراتی در سراسر کشور، با کیفیت‌ترین انواع این برنج را به مشتریان ارائخ نموده است. این مرکز توانسته است محصولات خود را از بهترین کشاورزان در سراسر ایران خریداری نماید و در دسترس مشتریان قرار دهد . رضایت حداکثری آنان را جلب نماید‌.

این مجموعه با عرضه برنج و صادرات آن با بهترین کیفیت به کشورهای خاورمیانه و کشورهای اروپایی توانسته است به ارزآوری کمک شایانی نماید. این فروشگاه به عنوان مرجع فروش و سفارش عمده برنج قهوه‌ای، با حذف واسطه ها و در نتیجه حذف هزینه های اضافی، این محصول با مناسب ترین قیمت به خریداران گرامی عرضه می کند. با در نظر گرفتن این نکته، فروش مستقیم و اینترنتی انواع برنج کیلویی، کمک شایانی از نظر هزینه و صرفه جویی در زمان به خریداران می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما