قیمت خرید برنج قهوه ای درجه یک در مراکز معتبر

قیمت خرید برنج قهوه ای درجه یک در مراکز معتبر بسته به عوامل مختلفی فرق دارد چون این برنج در ارقام مختلفی عرضه می شود و طیف های مختلفی را شامل می شود که هر یک نیز بسته به کیفیت پخت، طعم، عطر و اندازه دارای نرخ های مختلفی می باشد. مشتری نیز می تواند این محصول را کاملا طبیعی و خالص تهیه کند و از قیمت های بدون واسطه و ارزان بهره مند شود.

قیمت خرید برنج قهوه ای درجه یک در مراکز معتبر

عامل اصلی تعیین کننده قیمت برنج چیست؟

عامل اصلی تعیین کننده قیمت برنج چیست؟ هنگام خرید این محصول باید اطلاعات کاملی در مورد شناسایی انواع آن داشته باشید. برخی از ذینفعان برای سود بیشتر برنج کم محصول و پرمحصول را مخلوط کرده و با نام نوع کم محصول در بازار توزیع می کنند و این را فقط افراد واجد شرایط می توانند تشخیص دهند. عوامل دیگری مانند بو، اندازه، سال زراعی، عدم شکستن دانه، طعم، یکنواختی، بسته بندی و غیره تاثیر مستقیمی بر قیمت برنج ایرانی دارد. امروزه انواع برنج از شالی کاران خریداری و در بسته بندی های متنوع با اندازه های مختلف به فروش می رسد، بنابراین می توان گفت برند توزیع کننده نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت آن است. معمولاً قیمت برنج ایرانی در مرداد و شهریور بلافاصله پس از برداشت نسبت به سایر فصول به دلیل حجم بالای عرضه در بازار مطلوب‌تر است. امروزه یکی از گران‌ترین برنج‌های ایرانی در منطقه فریدونکنار و آستانه تولید می‌شود و شرایط اقلیمی مساعد و خاک حاصلخیز این مناطق باعث شده که برنج فجر در این مناطق مرغوب باشد. همانطور که می دانید تورم و قیمت دلار در سال جاری افزایش یافته است که منجر به افزایش قیمت تمام شده و افزایش دستمزد روزانه نیروی کار شده است. در بازار نیز یکی از عوامل مهم در افزایش قیمت برنج وجود واسطه های فراوان در بازار است. در واقع زنجیره توزیع ناکارآمد در کشور باعث شده که محصول از شالیزار ها به دست مصرف کننده اصلی نرسد و در صورت همراهی ده ها دلال مختلف، قیمت این محصول در زمان تحویل تا 30 درصد افزایش می یابد. یکی از مهم ترین عواملی که در سال های اخیر باعث افزایش قیمت برنج هاشمی شده است، نابرابری عرضه و تقاضا است. میزان برنج تولیدی در کشور کفاف نیاز کل بازار را نمی دهد و همین امر باعث افزایش تقاضا و افزایش قیمت شده است.

صادرات برنج قهوه ای باکیفیت

صادرات برنج قهوه ای باکیفیت صادرات برنج قهوه ای باکیفیت بالا از اهداف اصلی تجار و تولید کنندگانی است که فعالیت گسترده ای در بازارهای داخلی و خارجی دارند و توانسته اند با عرضه این محصول در گونه های مختلف علاوه بر رفع نیاز مشتریان، جایگاه برنج ایرانی را در عرصه بین الملل ارتقا دهند. انواع برنج فریدونکنار، باسماتی و … در این مرکز در بسته بندی های متنوع عرضه می شود که به دلیل تنوع در گونه ها نیاز تمامی مشتریان پوشش داده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما