قیمت باورنکردنی برنج قهوه ای در اصفهان

برنج قهوه ای به دلیل داشتن انواع ویتامین های گروه B، خواص درمانی بسیار زیادی دارد. این محصول در مارک ها و برندهای مختلف در کشورمان تولید شده و عرضه بازار می شود. برنج قهوه ای “جویبار” و “شیرودی” از محبوب ترین انواع این محصول است که به دلیل داشتن کیفیتی بی نظیر، پختی عالی و عطر و طعمی دلپذیر، از فروش بالایی برخوردار است. قیمت برنج قهوه ای اصفهان، بستگی به میزان کیفیت و وزن آن دارد. این محصول به شکل عمده و در گونی های مختلف وزنی با قیمتی مناسب و باورنکردنی به فروش می رسد.

قیمت باورنکردنی برنج قهوه ای در اصفهان

عوامل موثر در کیفیت کشت برنج

عوامل موثر در کیفیت کشت برنج

عوامل متعددی بر کیفیت برنج شمال تاثیر گذار است که یکی از آن عوامل، بذر برنج می باشد. استفاده از بذر مرغوب و درجه یک، بر کیفیت کشت برنج بسیار موثر است. ناگفته نماند که سورت بودن بذر بر کیفیت بذر تاثیر گذار است، این بدان معناست که بذر مورد استفاده در کشت برنج، باید یکدست و تمیز بوده و فاقد ضایعات و خرابی باشد. یکدست بودن دانه های برنج، صرفا به معنای تمیز و یکدست بودن آن نیست، بلکه باید گونه های بذر به کار برده شده در کشت برنج، یکسان و از یک نوع باشد. از طرفی، شالی های سالم باید از شالی های خالی جدا شود.

بیشتر بخوانید: برنج قهوه ای در کرمان

“زمین”، عامل موثر دیگری بر کیفیت کشت برنج است. شالیزار باید چندین بار شخم زده شده باشد، این امر به بذر برنج کمک می کند تا به خوبی در زمین ریشه دوانده و به سرعت رشد کند. روند آب رسانی به شالیزار نیز باید اکیدا مورد توجه قرار گیرد، چراکه برنج محصولی است که برای داشتن رشدی خوب و مناسب، نیاز به آب فراون دارد. ناگفته نماند که پیش از کشت برنج، زمین باید کامل سم پاشی شود، این امر از رویش علف های هرز جلوگیری می کند. باید متذکر شد که، سم پاشی با درصد بالا موجب از دست رفتن محصول می شود.

مرجع پخش برنج قهوه ای باکیفیت در اصفهان

مرجع پخش برنج قهوه ای باکیفیت در اصفهان

بیشتر بخوانید: برنج قهوه ای ایرانی

شیراز، شوشتر و اصفهان از مناطقی هستند که نه تنها در زمینه فروش انواع برنج از جمله برنج قهوه ای، فعالیت دارند، بلکه دارای نمایندگی های متعددی به صورت پراکنده در اقصی نقاط مختلف کشور هستند که این محصول را به صورت عمده و با قیمتی مناسب در سراسر ایران، پخش و توزیع می کنند. مرجع پخش و توزیع برنج قهوه ای در استان اصفهان، این محصول را با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

ناگفته نماند که، برنج شوشتری نیز یکی از برنج های بسیار خوشمزه و خوش پخت شهرهای جنوبی کشور است که از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. تهیه این محصول، به صورت آنلاین نیز از طریق سایت های معتبر اینترنتی امکان پذیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما