قیمت استثنایی فروش برنج قهوه ای درجه یک در شیراز

برنج قهوه ای نوعی از برنج می باشد که در اصطلاح به آن “برنج سبوس دار” می گویند. در واقع در هنگام برداشت این محصول، رویه نازکی روی دانه برنج باقی می ماند. برنج قهو‌ه ای خواص فراوانی دارد و به همین دلیل، روز به روز بر میزان مصرف آن افزوده می شود. مراکز فروش برنج قهوه ای در شیراز، این محصول را برای تامین نیاز بازار داخلی، با کیفیت حداکثری و قیمت استثنایی در سراسر کشور عرضه می کنند.

قیمت استثنایی فروش برنج قهوه ای درجه یک در شیراز

پارامترهای تعیین کننده قیمت برنج

پارامترهای تعیین کننده قیمت برنج همان طور که می دانید، برنج از جمله محصولات کشاوری است که برای تعیین قیمت آن نیاز است به پارامترهای ویژه ای توجه کنیم که در ادامه بیشتر به این موارد می پردازیم:

کشت اول و دوم بودن برنج: کشت اول و دوم بودن برنج از جمله پارامترهای مهم در تعیین قیمت برنج است. برنج کشت دوم در اغلب موارد به دلیل طعم و عطر ویژه و زحمت زیاد کشاورز، به نسبت از برنج کشت اول قیمت بالاتری دارد.

ایرانی و خارجی بودن: کشور ایران از جمله چند کشور برتر در تولید با کیفیت ترین نوع برنج می باشد. به طوری که خوش پخت ترین نوع برنج در دنیا متعلق به ایران می باشد. از این رو برنج ایرانی یکی از گرانبهاترین برنج ها می باشد. پس در هنگام تعیین قیمت برنج این نکته را در نظر می گیریم که برنج ایرانی همواره قیمت بالاتری نسبت به برنج خارجی از جمله برنج پاکستانی و هندی و … دارد.

نوع و نژاد برنج و محل جغرافیایی کشت برنج: علاوه بر خارجی و ایرانی بودن برنج که در تعیین قیمت آن موثر است، برنج ایرانی نیز خود دارای انواع مختلف می باشد که در قیمت گذاری آن اتاثیر دارد. به عنوان مثال برنج شمال نسبت به برنج مناطق جنوب قیمت بالاتری دارد. باید خاطر نشان کرد که برنج هاشمی و طارم دیلمانی از جمله گران‌ قیمت ترین انواع برنج در ایران می باشند.

مراکز پخش برنج قهوه ای ارزان در شیراز

مراکز پخش برنج قهوه ای ارزان در شیراز همان طور که می دانید، برنج قهوه ای دارای خواص بسیار زیادی می باشد. به همین دلیل خیلی از افراد به خرید این نوع برنج روی آورده اند. بازار خرید و فروش برنج قهوه ای بسیار پررونق می‌باشد اما متاسفانه برنج های بی کیفیت و کهنه توسط افراد سودجو به فراونی در دسترس هستند. از این رو، شما برای خرید برنج قهوه ای مرغوب نیاز دارید از یک مرکز معتبر و باسابقه خرید کنید.
مجموعه ما یکی از مراکز پخش برنج قهوه‌ای در شیراز است. یعنی شما با خرید مستقیم از ما، صاحب برنج مرغوب فله ای با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهید شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما