فروش عمده برنج هاشمی در معتبرترین فروشگاه

فروش عمده برنج هاشمی در معتبر ترین فروشگاه انجام می پذیرد، لذا این محصول در بسته بندی های شکیل و در اوزان مختلفی ارائه می شود و گونه های مختلف آن با نیاز تمامی مشتریان سازگاری دارد. همچنین به دلیل عطر و طعم فوق العاده آن بر محبوبیتش روز به روز افزوده می شود، بنابرابن به وفور مورد خرید و فروش قرار می گیرد و مشتری می تواند آن را از این مرکز با کیفیت اعلا و قیمت مناسب خریداری کند.

فروش عمده برنج هاشمی در معتبرترین فروشگاه

کشورهای مقصد جهت صادرات برنج

کشورهای مقصد جهت صادرات برنج خاورمیانه، عراق، امارات، عمان، ترکیه، یمن، سوریه، قطر، کویت و عربستان سعودی پتانسیل بالایی برای صادرات برنج ایرانی دارند. افغانستان همچنین یک مقصد صادراتی خوب در جنوب آسیا است. این محصول در کشورهای آفریقایی نیز رونق بالایی دارد و برنج زیادی به ساحل سومالی، موزامبیک و عاج صادر می شود؛ صادرات برنج به روسیه نیز مورد توجه بازرگانان قرار گرفته است.

بازارهای صادراتی برنج ایران در امارات متحده عربی، عراق، ترکیه، آذربایجان و افغانستان اشباع شده و صادرات به این کشورها سودی برای تجار ندارد. در مقابل، چین، عمان، تاجیکستان، سوریه، قطر و کویت بازارهایی با پتانسیل بالایی برای صادرات برنج دارند. چین، سوریه و قطر به دلیل ظرفیت بازار و روابط تجاری آسان، بالاترین ظرفیت صادرات و پتانسیل صادراتی را دارند.

ترکمنستان نزدیک ترین ارتباط صادراتی را با ایران و بیشترین تقاضا را برای صادرات برنج ایرانی در ژاپن دارد، به طور کلی این برنج به ٢٧ کشور دنیا صادرات می شود و از محبوبیت بالایی در جهان برخوردار می باشد.

برنج ایرانی صادراتی دارای انواع گونه ها مانند: هاشمی، طارم، صدری، علی کاظمی و … است؛ و در دو نوع سرد و گرم تولید می شود، گونه سرد به دلیل داشتن ساقه های کلفت تر کرم ساقه دار به آن نفوذ نمی کند و زودتر از نوع سرد نیز برداشت می شود. دومین برنج صادراتی گونه صدری است که ظاهری گچی و کشیده داشته و رنگ مایل به کرم و عطر و طعم عالی دارد، نوع دم سیاه آن از بهترین نمونه هاست.

یکی دیگر از برنج های صادراتی نوع طارم است که دارای دو نوع سرد دیررس و گرم زودرس می باشد و عطر و طعم دلپذیری دارد، نوعی دیگر از این برنج گونه علی کاظمی است که دانه متوسط است و عطر و طعم بی نظیری داشته، و کیفیت پخت خوبی دارد. در ایران به دلیل مصرف بالای برنج، از دیگر کشورها نیز این محصول مانند: برنج باسماتی و برنج هندی وارد می شود.

پخش مستقیم برنج هاشمی با قیمت استثنایی

پخش مستقیم برنج هاشمی با قیمت استثنایی پخش مستقیم برنج هاشمی به صورت گسترده و در سطح وسیعی از کشور انجام می شود که به دلیل عرضه بدون واسطه، در خرید عمده قیمت استثایی و مرغون بصرفه را در اختیار مشتریان قرار می دهد و مشتری می تواند خریدی به صرفه داشته باشد؛ لذا این محصول در درجه کیفیت های مختلف عرضه می شود و مشتری می تواند انواع برنج نیم دانه و دانه کامل را خالص و اصل تهیه کند. همچنین فروشنده به دلیل تنوع بخشی در ارقام این محصول، نیاز تمامی مشتریان را پوشش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما