فروش برنج قهوه ای با قیمت تکرارنشدنی

فروش برنج قهوه ای طارم رشتی، با بهترین کیفیت و عطر و طعمی ماندگار برای ضیافت های شما از طریق این سایت صورت میگیرد و پر واضح است که در برابر محصول خارجی چنانچه از طرف دولت و مراجع ذیصلاح حمایتهای لازم از آن گردد؛ با قیمت های مناسب و تکرارنشدنی و کیفیتی به مراتب بهتر از نوع واردات آن به فروشنده ارائه گردد.

فروش برنج قهوه ای با قیمت تکرارنشدنی

تاثیرگذارترین موارد در قیمت برنج

تاثیرگذارترین موارد در قیمت برنج ابتدا بهتر است با تفاوت برنج سفید با برنج قهوه ای آشنا شوید:

برنج سفید و برنج قهوه ای از انواع برنج مصرفی مردم می باشد که تفاوت آنها، در یک لایه روی برنج است به این صورت که برنج قهوه ای فقط لایه بیرونی آن گرفته شده است و جزء غلات سبوس دار محسوب می شود و باید دانست که عطر و طعم بهتری نیز نسبت به برنج سفید دارد و علاوه بر آن حاوی مواد معدنی بسیار زیادی می باشد و برای بسیاری از بیماری ها استفاداز آن توسط شخص بیمار، توصیه می شود. از جمله تآثیرات مهمی که برروی سلامتی انسان دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کنترل دیابت، تامین آنتی اکسیدان، کنترل چاقی، بهبود اختلالات عصبی، بهبود سلامت روان زنان شیرده، تقویت سلامت دستگاه گوارش، کنترل سطح کلسترول خوب، پیشگیری از سرطان، درمان افسردگی، درمان بی خوابی، تقویت سیستم ایمنی، تقویت استخوان ها و …

با توجه به مواردفوق الذکر، امروزه مصرف برنج قهوه ای بین مردم شایع شده و احتمالاً هنگام خرید با قیمت های متفاوت روبرو میشوید که از دلایل عمده این تفاوت قیمت را می توان در مواردی در پی می آید جستجو کرد.

  • میزان عرضه و تقاضا: میزان عرضه و تقاضا در برنج، مانند هر محصول دیگری یکی از مهم ترین عوامل تأثیر گذار در قیمت گذاری می باشد. به این صورت که برنج در فصول برداشت، با عرضه زیاد روبرو است و قیمت کاهش می یابد و در زمان تقاضای زیاد قیمت افزایش پیدا می کند.
  • نوع برنج ایرانی: برنج هایی که در طول سال میزان کشت آنها پایین است، از کیفیت بهتری برخوردار هستند و پر واضح است که قیمت بالاتری دارند. از نمونه های آن می توان به انواع برنجهای طارم دم سیاه اشاره کرد.
  • منطقه کشت: همواره، یک منطقه خاص وجود دارد که به تولید یک محصول شهرت فراوان دار و در مورد این محصوول این امر مصداق دارد.
  • یک دست بودن و خالص بودن برنج: برنج باید یک دست باشد و به اصطلاح عامه، قاطی نداشته باشد. بسیاری از فروشندگان سودجو، برنج با کیفیت را با برنج کم کیفیت مخلوط می کنند و با قیمت بالایی به فروش می رسانند.
  • کیفیت پخت برنج: نحوه پخت برنج ها باهم متفاوت است و کیفیت پخت را می توان مهم ترین اصل، در انتخاب برنج دانست.
  • بسته بندی: نوع بسته بندی، یکی ازعوامل مهم در قیمت گذاری است، برنج در بسته بندی های مختلف و با وزن متفاوت به بازار عرضه می شود. که در این صورت، هرچه وزن کم تر شود قیمت افزایش می یابد.

عرضه مستقیم برنج قهوه ای درجه یک

عرضه مستقیم برنج قهوه ای درجه یک برنج، یکی از مهم ترین و پرمصرف ترین مواد غذایی ایران ، ما برای خارج کردن واسطه ها و سودجویان از چرخه تولید تا عرضه برنج قهوه ای، اقدام به عرضه مستقیم برنج قهوه ای درجه یک کرده ایم که می تواند، فرصت ارزشمندی را برای خرید این محصول برای متقاضیان فراهم کند. و از طریق آن، متحمل شدن هزینه های اضافه در هنگام خرید جلوگیری می شودو در عین حال محصولی مرغوب در اختیار مصرف کننده نهایی قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما