خرید برنج قهوه ای رشت با قیمتی باورنکردنی

برنج یکی از محصولات پر مصرف در خود شهر رشت و سایر شهر ها محسوب می شود. همچنین به علت شرایط فوق العاده خوب شهر رشت، از نظر آب و هوایی امکان رشد و پرورش چنین محصولی نسبت به سایر شهر ها بسیار مناسب تر می باشد. از دیگر انواع برنج های پر ویتامین که در این شهر موجود است. می توانیم به برنج قهوه ای اشاره کنیم.

شما مشتریان عزیز برای تهیه و خرید برنج قهوه ای رشت می توانید به سایت ما مراجعه کنید. و در صورت اطلاع از کیفیت ، قیمت و سایر اطلاعات می توانید با مشاوران ما در سایت در ارتباط باشید.

خرید برنج قهوه ای رشت با قیمتی باورنکردنی

چالش ها و موانع پیش رو در صادرات برنج

چالش ها و موانع پیش رو در صادرات برنج برنج مرغوب و با کیفیت که در عین حال قیمت مناسبی داشته باشد، بسیار کالای نادری حساب می شود. که به علت همین کمیاب بودن امکان صادر کردن آن به کشور هایی دیگر کمی دشوار است. اما این علت تنها مانع برای صادر کردن برنج محسوب نمی شود. بلکه دلایل بسیار گسترده ای وجود دارد که به شرح زیر می باشد.

  1. نمونه های محصولات مشابه: در دنیای امروز برنج های نامرغوب و مشابه زیادی وجود دارند. که یکی از نزدیک ترین این موارد می توانیم به برنج تایلندی اشاره کنیم. و به علت حجم بالایی از این نوع برنج بی کیفیت و ارزان یکی از بزرگ ترین موانع برای عرضه برنج قهوه ای ایرانی با ارزشی قابل توجه به سایر کشور ها شده است.
  2. وجود دلال های متعدد: از دیگر عواملی که سبب مشکل تراشی در صادر کردن این نوع کالای مرغوب می شود می توانیم به دلال ها اشاره کنیم. که سبب عدم فروش و در دسترس قرار گرفتن این نوع برنج خواهند شد.
  3. از دست دادن و کم شدن عرضه محصولات به بازار داخلی: این محصول در خود کشور ایران به نقاط مختلفی همچون اصفهان صادر می شود. و در صورتی که به صادرات خارج از مرز کشور بردازیم. این امکان وجود دارد که پنجاه درصد و شاید بیشتر از درصد فروش داخلی را از دست بدهیم.

مرکز عرضه برنج قهوه ای درجه یک در رشت

مرکز عرضه برنج قهوه ای درجه یک در رشت اصولا هر محصولی در هر استانی مرکز بخصوص خود را برای رشد و پرورش دارد. که این موضوع در موارد برنج قهوه ای درجه یک نیز صدق می کند. و یکی از بهترین شهرستان ها برای عرضه چنین محصولی شهر رشت می باشد. همچنین ما علاوه بر فروش برنج قهوه ای انواع مختلفی از برنج ها همچون برنج جویبار و شیرودی را نیز با مناسب ترین قیمت و بالا ترین سطح کیفیتی برای فروش در سایت خود عرضه می کنیم.

شما عزیزان با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما با هر میزان بودجه ای که داشته باشید می توانید برنج و کالای مرغوب مورد نظر خود را تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما